Częstochowa, ul. Cedrowa 39

+48 508 162 244

bok.brecha@gmail.com

SERWIS I NAPRAWA

 

 

Pamiętaj, że nic nie jest wieczne, szczególnie w dzisiejszych czasach. Oznacza to, że wszystkie elektronarzędzia, maszyny, urządzenia dostępne na rynku wymagają regularnej konserwacji.
Tylko w ten sposób można przedłużyć ich żywotność!
Jeśli nie będziesz   właściwie dbać o swój sprzęt, to  kolejne naprawy mogą zająć nawet kilka miesięcy ze względu na brak uszkodzonych części.
Konserwacja sprzętów jest pracochłonna i wymaga specjalistycznej wiedzy.  Sprzęty trzeba rozebrać  na części, wyczyścić je, naprawić, wymienić uszkodzone części i ponownie złożyć, tak aby działały prawidłowo.
Tego typu prace lepiej powierzyć specjalistom z odpowiednim doświadczeniem.

DLACZEGO WARTO?

4

Staramy się naprawiać powierzone nam sprzęty w jak najkrótszym czasie dlatego nie trać czasu i pieniędzy! Zadbaj o swoje narzędzia i skorzystaj z naszej pomocy już dziś!!!

1

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, zapewniamy wysoką jakość usług.

2

Jesteśmy godnym partnerem w zakresie naprawy i serwisu elektronarzędzi. sprzętu ogrodniczego (kosiarek, kos, wertykulatorów, glebogryzarek, itp.), sprzętu i maszyn budowlanych (zagęszczarek, skoczków, wiertnic, itp.) oraz wielu innych urządzeń elektrycznych i spalinowych!

3

Diagnoza sprzętu i wycena naprawy w naszym warsztacie jest bezpłatna! Ponadto sama naprawa sprzętu jest w konkurencyjnych cenach co potwierdzają nasi Klienci.

Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem.

CENNIK